Geuren en Kleurendagen 2021 in Arboretum Notoarestoen
De bloei van honderden rododendrons in arboretum Notoarestoen vieren wij ook dit jaar weer. De open dagen vallen in de weekends van 8/9 en 15/16 mei. De tuin is geopend van 10.00 u. tot 17.00 u. U bent van harte welkom voor een wandeling in de bloeiende tuin.
Bij het tuinhuis zal “coffee en tea to go” en huisgemaakte taart verkrijgbaar zijn. Op de middagen van 13.30 – 15.30 uur kunt u gratis genieten van live muziek. Bij de ingang van het arboretum waken wij ervoor dat er niet teveel bezoekers in de tuin aanwezig zijn. Vanzelfsprekend hanteren wij de dan geldende Corona regels.
Kortom, volop inspiratie & genieten dus in en rond de Notoarestoen. De exotentuin is het hele jaar door dagelijks vrij toegankelijk.
Meer nieuws
- Treffend Eenrum
- Themabijeenkomsten vrijwilligerswerk
- Open dagen 'nieuwe Bulthuis'
- ENERGIEBESPARENDE REGELINGEN VOOR HOGELANDSTERS MET EEN LAAG INKOMEN
- Mc Eenrum
- Kinderactiviteiten op de kerstmarkt op Verhildersum!
- Kerstmarkt op Verhildersum
- Verplaatsing bijeenkomst Treffend Eenrum!
- 9 december 2022: 2e dorpsbijeenkomst Treffend Eenrum
- Informatiebijeenkomst op 8 en 15 december: Maak van uw dak een energiecentrale voor de buurt.