Jaarverslag visclub De Goede Verwachting

JAARVERSLAG 2012

Op donderdag 7 Februari 2013 heeft deze vereniging haar jaarlijkse vergadering en prijsuitreiking gehad. Door 12 leden werd deze vergadering bezocht, na de agenda punten die vlot werden doorgelopen kon men om +/- 21,30 aan de jaarlijkse prijs uitreiking gaan beginnen. Onder genot van enkele hapjes was het woord aan onze wedstrijd secretaris
Deze had het gehele jaar de stand bij gehouden voor zowel de Zomercompetitie als onze avond wedstrijden. Een ieder lid welke voldoende wedstrijden hadden mee gevist ging met een mooie vleesprijs naar huis.

De uitslagen waren OA;

Avond competitie stand als volgt. Zomercompetitie.
1e prijs H Schoonhoven met 1636 punten 1e prijs M v/d Leest met 999 punten
2e prijs M v/d Leest met 752 punten 2e prijs R Bolt met 776 punten.
3e prijs H K Postma met 602 punten 3e prijs J Reitsma met 602 punten
4e prijs P Ensink met 458 punten 4e prijs H K Postma met 601 punten
5e prijs J Reitsma met 346 punten 5e prijs P Ensink met 321 punten
6e prijs G Dijkstra met 224 punten 6e prijs Gerke Postma met 298 punten
7e prijs H Raangs met 150 punten 7e prijs D Poel met 180 punten.
8e prijs P v Dijk met 159 punten

Zwaarste Brasem
H Schoonhoven met 3200 gram, M v/d Leest met 2690 gram

Er waren nog enkele leden die niet genoeg wedstrijden hadden mee gevist voor de Competitie prijzen .

Op onze clubdag werd J Reitsma clubkampioen en kon een mooie beker ontvangen.

Wedstrijd om het Marnebokaal behaald onze vereniging de 1e plaats.

Vereniging kan weer terug zien op een mooie opkomst van onze vissende leden. Zij hopen voor 2013 weer op hun spontane deelname aan onze viswedstrijden, ieder lid is natuurlijk van harte welkom. Ieder die mee gaat vissen krijgt de zelfde wedstrijd een mooie vleesprijs mee naar huis.

De Wedstrijden staan in agenda nieuws van DE AINROMMER.

Op 2 Nov was er een district wedstrijd met vertrek uit Café Eendrum

Secr H K Postma

Meer nieuws

Nieuwsbericht insturen