Vernieuwde hobbymarkt in Eenrum
Dit jaar zal er weer een hobbymarkt in Eenrum worden gehouden en wel op zondag 12 oktober a.s. van 11.00-17.00 uur in het Dorpshuis.
De organisatie is in handen van Marianne Klompjan-Kloosterman.
Met veel nieuwe deelnemers, maar ook een paar vertrouwde gezichten hoopt zij op een leuke, verfrissende maar vooral ook een gezellige markt.
Nieuw op de hobbymarkt is dat er hobbymateriaal (o.a. voor breien, haken, vilten, kaarten maken, decopatch en DIYpakketjes) verkrijgbaar is om, bijvoorbeeld in de herfstvakantie, zelf mee aan de slag te gaan.
Tijdens de markt is het mogelijk om, zowel voor volwassenen als kinderen, verschillende workshops te volgen o.a. taartjes vilten en schilderijtjes van stof op canvas maken.
Op facebook is de hobbymarkt Eenrum ook te vinden. Daarop kan alvast kennis worden gemaakt met de deelnemers. Entree slechts € 1,00. Kinderen t/m 12 jaar gratis.
Meer nieuws
- Bericht van Ruilkring Het Hogeland
- Centrum vrijwilligerswerk Het Hogeland
- Ruilkring Hogeland: Ledenwerfactie verlengd!
- Ruilkring Hogeland maakt er iets feestelijks van
- Kerk in het dorp
- Help mee met NLDoet in de Notoarestoen!
- Pelgrims-fiets-tocht op Het Hogeland
- Jeu de boules toernooi afgelast
- Nieuwe toeristische site over Noord Groningen
- Kerk in het dorp